TRYB JASNY/CIEMNY

Italianki

Italianki to blog poświęcony Italii, prowadzony przez duet pisarsko-dziennikarski, który nie ustaje w poszukiwaniu interesujących tematów z Półwyspu Apenińskiego. Magda i Beata – obie jesteśmy zakochane we włoskiej kulturze i kuchni, obie mamy domy pełne książek na temat Włoch, obie oddałybyśmy ostatni grosz za łyk prawdziwego espresso.

Naszym celem jest opowiadanie o Włoszech na różne sposoby, nie tylko od strony magicznych widoków i cudownych plaż. Chcemy pokazać historię i teraźniejszość tego kraju, jego radości i smutki, słabości i powody do dumy.

Kibicujemy inicjatywom przenoszącym choć kawałek Włoch do Polski, pomysłom na Dolce Vita pod polskim niebem. Wszystkich, którzy pragną znaleźć trochę dobrej energii we włoskim stylu, zapraszamy do naszej grupy na Facebooku – „Dolce Vita. W poszukiwaniu włoskiej radości życia”.

Na fanpage’u Italianki.pl codziennie dorzucamy jakiś włoski okruszek, aby nasi czytelnicy przez cały czas czuli magiczną energię tego kraju. Zapraszamy do rozmów o tym, co nas zachwyca i rozczarowuje we Włoszech. Wspólnie budujemy miejsce pełne miłości do Włoch.

Jesteśmy otwarte na różne pomysły, które promują Włochy. Jeśli masz coś ciekawego do zaproponowania, napisz do nas: kontakt@italianki.pl

Pozdrawiamy serdecznie
Magda i BeataWybrane dla Ciebie

Copyright © italianki